Dr Tomasz Stanglewicz zajmuje się kosmetologią oraz medycyną estetyczną od wielu lat. Jest absolwentem Akademii Medycznej w Poznaniu oraz uczestnikiem licznych kursów i kongresów, krajowych i zagranicznych. Absolwent Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego w Warszawie i absolwent Kosmetologii dla lekarzy w Wyższej Szkole Zawodowej Kosmetologii i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie. Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anty – Aging,  oraz American Academy of Aesthetic Medicine, były pracownik Pracowni Estetyki Twarzy Katedry i Kliniki Ortopedii Szczękowej i Ortodoncji na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. W ciągu kilkuletniej pracy zdobył duże doświadczenie w dziedzinie stomatologii i medycyny estetycznej.
Dr Stanglewicz uczestniczy w licznych konferencjach i sympozjach, m.in. jako członek American Academy Of Aesthetic Medicine. Tu podczas 20. Światowego Kongresu Medycyny Estetycznej 2015, Miami, Floryda, USA
Gabinet Medycyny Estetycznej Atelier Urody doktora Tomasza Stanglewicza dołączył do grona wyróżnionych statuetką Twarz z głową, gdyż kieruje się zasadami odpowiedzialnej medycyny estetycznej i wysokim standardem usług.
Gabinet Medycyny Estetycznej Atelier Urody doktora Tomasza Stanglewicza posiada liczne certyfikaty wielu firm kosmetycznych uprawniające do wykonywania specjalistycznych zabiegów. Oto tylko niektóre z nich:

Zachęcam do kontaktu - odpowiem na wszystkie Twoje pytania i wątpliwości.

Umów się