TEOSYAL® REDENSITY znikają cienie pod oczami

Problem cieni pod oczami dotyka ponad 50% kobiet powyżej 30. roku życia. To właśnie oczy, w pierwszej kolejności, zdradzają naszą ogólną kondycję i wiek. Na początku cienie pojawiają się w kącikach oczu, z czasem syndrom „smutnych i zmęczonych oczu” rozprzestrzenia się. Twarz wygląda o kilka lat starzej. Przyczyn powstawania cieni jest wiele: zmęczenie, słaba mikrocylkulacja, styl życia. Często cienie są dziedziczne.

Skóra w okolicy oka jest bardzo delikatna i wymagająca, dlatego preparat do leczenia musi mieć specjalne właściwości.

Preparat Redensity [II] zapewnia długotrwałą korekcję, przy jednoczesnej doskonałej tolerancji, potwierdzonej badaniami klinicznymi. To produkt 3 w 1. Zawiera optymalnie dobrane stężenie kwasu hialuronowego (HA) -15 mg/g, delikatnie usieciowanego, a także kompleks odnawiający skórę i lidokainę. Redensity [II] jest żelem o niskich właściwościach higroskopijnych, z optymalnie dostosowanymi właściwościami mechanicznymi, wywierającym minimalny nacisk na tkanki, tak aby do minimum ograniczyć ryzyko powstawania obrzęku. Wiskoelastyczność tego żelu jest tak dobrana, aby „otulić” obszar wokół oczu. Redensity [II], na tle innych wypełniaczy, wyróżnia się tym, że umożliwia doskonałą kontrolę rozmieszczenia produktu przy ułatwionej technice podawania. Jest przeznaczony do zabiegów okolic oczu a także do delikatnych zmarszczek, zapewniając naturalną, bezpieczną i długotrwałą korekcję.

Preparaty Redensity I i II to nowatorska i  kompleksowa koncepcja odbudowy skóry. Dzięki zawartości unikalnych składników preparaty nadają się doskonale do szczególnie wrażliwych obszarów twarzy. Produkty zawierają naturalnie występujące w skórze:

 1. Kwas hialuronowy 15mg/g
 2. Kompleks Odnawiający Skórę:
 • 8 aminokwasów:
  • Glicyna, Lizyna, Treonina, Prolina (stymulują wytwarzanie włókien kolagenu i elastyny)
   Izoleucyna, Leucyna, Walina (regulują procesy gojenia i odbudowy tkanek)
   Arginina (reguluje prawidłowe nawilżenie górnych warstw skóry)
 • 3 antyoksydanty
  • Glutation (biomarker procesu starzenia, neutralizuje wolne rodniki tlenowe
   N-Acetylo-L-Cysteina (niezbędne w syntezie glutationu)
   Kwas liponowy (reguluje metabolizm glutationu i wydłuża czas jego aktywności)
 • 2 minerały
  • Cynk, Miedź (zwiększają proliferację i powstawanie nowych komórek)
 • 1 witaminę
  • B6 (niezbędna w metabolizmie komórek skóry)

Dodatkowo dla zwiększenia komfortu pacjenta preparaty z linii Redensity zawierają lidokainę – substancję znieczulającą.